Liptovský Mikuláš

V novembri sa žiaci ZŠ s MŠ Holumnica rozhodli spolu so svojimi učiteľmi, že sa vyberú trochu na západ našej krajiny a pozrú sa aj do iných kútov Slovenska ako doteraz. Hoci už bola jeseň v plnej zbroji, počasie sa nám vydarilo. Navštívili sme Múzeum liptovskej dediny v Pribyline, kde sa nám naozaj veľmi páčilo a Múzeum Janka Kráľa v Mikuláši. Cestou sme sa zastavili pozrieť čo nového na Liptovskej Mare a samozrejme nezabudli sme si kúpiť nejaké suveníry na pamiatku. Exkurzia sa nám veľmi páčila, utvrdili sme sa v poznatkoch, ktoré sme mali, získali sme aj ďalšie nové informácie a samozrejme o dobrej atmosfére, ktorá vládla počas výletu nemôže nikto pochybovať. Keďže sa nám v tejto oblasti veľmi páči, tak sme si sľúbili, že sa do týchto končín ešte raz určite vrátime.


 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie