Tvorivé dielne Kaštieľ Strážky
V októbri sa žiaci tretieho a štvrtého ročníka vybrali do Strážok (pri Spišskej Belej), aby si trochu oprášlili svoje poznatky z histórie a minulosti nášho regiónu a umelecky sa realizovali v podobe aktivity „Tvorivé dielne“. Pracovníčky tohto múzea previedli žiakov expozíciami, ktoré sú umiestnené v tomto historickom sídle a v závere im dali možnosť, aby prezentovali svoje maliarske umenie, keďže tento kaštieľ je aj kolískou diel významného maliara. Bolo to naozaj veľmi príjemne strávené dopoludnie a k tomu aj veľmi tvorivé. Určite sa do týchto priestorov budeme vracať s radosťou a nadšením za novým poznaním.

 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie