Košice
September je mesiac, kedy začína školský rok a my sme ho začali veľmi peknou exkurziou. Vybrali sme sa do metropoly východného Slovenska a to do Košíc. Navštívili sme Botanickú záhradu, ktorá nás očarila svojou krásou, farebnosťou, zvláštnosťou a vôňou naozaj niekedy až prečudesných rastlín. Odtiaľ sme sa preniesli do Technického múzea, kde na nás dýchala história technického rozvoja a pokroku. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí. Pokračovali sme prehliadkou historického centra Košíc a námestie nás privítalo spievajúcou fontánou. Naozaj úžasný deň. Určite sa do Košíc ešte vrátime. Takže dovidenia v Košiciach ...

 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie