Slávnostné otvorenie školského roka
Tretieho septembra sa znovu otvorili brány školy, aby privítali oddýchnutých školákov v novom školskom roku. Žiakov (nových i starých) čakali pripravení pedagógovia privítať ich a podeliť sa s nimi o zážitky z prázdnin. Najviac nedočkaví boli samozrejme naši malí prváci, ktorí sa už nevedeli dočkať, kedy konečne budú naozajstnými školákmi. Na úvod školského roka zaznela štátna hymna SR, aby sme takto v slávnostnej atmosfére otvorili nový školský rok. Každý žiačik určite dúfa, že bude úspešný. No držíme všetkým palce, aby sme sa takto vo veselej nálade stretávali počas celého školského roka. Prajeme veľa úspechov ...

 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie