Koncert „SuperStár“ Simona Fecková
Dňa 13.06.2012 bolo v našej škole naozaj veselo. Navštívila nás finalistka Česko Slovenskej SuperStár  Simona Fecková. Melódie moderných a populárnych piesní nedali žiakom len tak sedieť. Hneď po prvých tónoch sa rozhýbali prvé rady a k dobrej nálade prispeli aj tí, ktorí mali odvahu postaviť sa so Simonkou na javisko a zaspievať si (samozrejme, že medzi účinkujúcimi nechýbali ani pani učiteľky).
Po koncerte nám ešte doznievali zvuky piesní, ktoré nám zaspievala a veselá nálada nás ešte veľmi dlho neopustila. Žiaci našej školy a deti materskej školy sa mali možnosť aj týmto spôsobom presvedčiť, že treba ísť za svojim cieľom a nájsť si svoje životné poslanie, ktoré Simonka Fecková určite našla a pracuje na svojom sebarozvíjaní a realizácii svojich cieľov.

 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie