Zdravý úsmev

Každoročne sa deti materskej školy a žiaci prvého stupňa základnej školy zúčastňujú na programe Zdravý úsmev. Ani v tomto školskom roku tomu nebolo inak. Program sa skladal zo štyroch častí, počas ktorých si žiaci v priebehu školského roka upevňovali svoje poznatky o dentálnej hygiene a zásadách starostlivosti o náš chrup pod vedením odborníka v tejto oblasti a to dentálnej hygieničky Zuzany Serafínovej, ktorá nás spolu so svojou asistentkou navštívila v priebehu tohto školského roka celkom štyrikrát. Naše deti z materskej školy a žiaci prvého stupňa základnej školy sa na jej prítomnosť naozaj tešia a spolu strávia príjemné chvíle, počas ktorých si obohatia svoje poznatky a zdokonalia svoje zručnosti v oblasti dentálnej hygieny a starostlivosti o svoj zdravý úsmev.