Zimný športový deň

Dňa 22.02.2012 sa konal zimný športový deň, počas ktorého žiaci základnej školy realizovali rôzne športové aktivity a to v rozdelení do troch skupín. Najmladší žiaci prvého stupňa sa venovali rozličným hrám na snehu, pričom nadšenie pre tieto činnosti bolo naozaj veľké. Staršie žiačky druhého stupňa zdolali úlohy v obratnosti, rýchlosti a koordinácii pohybov, ktoré pre nich pripravili vyučujúci no a chlapci druhého stupňa si zmerali sily v hokeji medzi ročníkmi. Víťazmi boli v tomto prípade všetci, ktorí sa na tejto akcii zúčastnili a navyše nám prialo aj počasie. Februárový zimný športový deň sa teda naozaj vydaril, čo prezrádzali aj úsmevy na tvárach všetkých žiakov. 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie