Vianočná akadémia

Predvianočný čas je už tradične venovaný prezentácii žiakov, ktorá je venovaná vianočným tradíciám. Žiaci na úrovni jednotlivých ročníkov a záujmových útvarov pripravili pre rodičov a obyvateľov obce Holumnica pestrý kultúrny program plný piesní, básní, vianočných kolied alebo tanečných čísel. Žiaci prezentovali svoje schopnosti a zručnosti ako recitovať, tancovať, spievať či moderovať. Táto vianočná akadémia bola akýmsi duchovným darčekom pre prítomných, ktorá nám mala pripomenúť, že ten čas je práve vhodným na zamyslenie sa nad odkazom Vianoc, ktoré hovoria o symboloch ako láska, porozumenie a priateľstvo. Takto sme sa rozlúčili aj so starým rokom 2011 a vyjadrili sme naše túžby a očakávania smerom k tomu nasledujúcemu roku 2012.

 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie