Tvorivé dielne

 

Október sa niesol v našej základnej škole v duchu tvorivých aktivít, medzi ktorými bola aj aktivita zameraná na netradičné výtvarné techniky a to konkrétne práca s hlinou. S touto technikou pracovali žiaci prvého až piateho ročníka, ktorí sa zoznamovali s týmto materiálom a technikou jeho spracovania. Žiaci vytvorili krásne hlinené krčahy a hrnčeky, ktoré ešte nie sú hotovými výrobkami. K práci sa žiaci vrátia v jarných mesiacoch, svoje diela dokončia glazúrovaním a ďalším dotvorením. Ich práce budú určené ako darčeky, ktoré rozdajú v mesiaci máj, no neprezradíme pre koho sú určené.


 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie