Mikuláš 2011

December je mesiac plný prekvapení a jedným z nich bol aj príchod Mikuláša do našej školy. Neprišiel sám, ale prizval si na pomoc aj pomocníkov a to čerta a anjela. Anjel bol ten lepší, ktorý držal ochrannú ruku nad všetkými deťmi (dokonca aj tými, ktorí celkom neposlúchali) a rozdával darčeky, no a čert rozdával niečo iné ... . Príchod Mikuláša najviac ocenili deti z materskej školy, ktoré sa odvďačili najväčším počtom krátkych básničiek a pesničiek. Tajne dúfame, že nás Mikuláš navštívi aj na budúci rok ...