Karneval 2012

 

Obdobie fašiangových osláv je každoročne sprevádzané karnevalovými akciami. Aj tento rok sa priestor kultúrnej sály obecného úradu v Holumnici naplnil rôznymi rozprávkovými postavami od výmyslu sveta. Fantázia tvorcov masiek bola naozaj veľmi pestrá. Okrem zábavy a veselých zážitkov si najzaujímavejšie karnevalové masky odniesli so sebou aj pekné ceny. Porota mala naozaj veľmi ťažkú úlohu vybrať spomedzi týchto postávičiek tie najlepšie. Najdôležitejšie však bolo to, že všetci odchádzali naplnení peknými dojmami a zážitkami.

 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie