Tatranské múzeum
Koniec školského roka sa už tradične nesie v duchu výletov a exkurzií. Žiaci  prvého stupňa našej školy navštívili tohto roku Vysoké Tatry. Na ceste do našich veľhôr museli zdolať náročnú turistickú trasu. A to, že sú naozaj dobrí v turistike preukázali svojou výdržou pri presunoch pešo, vlakom či električkou. Navštívili Múzeum Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici, kde sa dozvedeli mnoho informácií nielen o našej prírode, ale aj o živote ľudí v minulosti práve z týchto horských oblastí. Prechádzkou po Tatranskej Lomnici sa zoznámili so známym turistickým centrom Vysokých Tatier, ktoré sa nachádza naozaj neďaleko od našej rodnej obce. Vrátili sa unavení, ale plní zážitkov a nových poznatkov.

 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie