Školaská exkurzia v Starej Ľubovni
Dňa 27.05.2011 sa žiaci II. stupňa našej školy zúčastnili exkurzie v Starej Ľubovni. V rámci návštevy tohto mesta sme navštívili najkrajšie skvosty Starej Ľubovne a to Ľubovniansky hrad a Skanzen. Na hrad sme sa dostali turistickým chodníkom, ktorý viedol okolo „stredovekého sídla“  a hlavne prekrásnym prostredím. Na hrade sme sa na chvíľu preniesli do stredoveku (oprášili sme si vedomosti z dejepisu) a v skanzene sme si priblížili život našich prarodičov. Prehliadka oboch pamiatok bola naozaj zaujímavá no a ani počasiu nemôžeme nič vyčítať. Zo Starej Ľubovne sme si odniesli tie najkrajšie dojmy.

 

 

Copyright © 2021 Základná škola s materskou školou Holumnica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Dalšie informácie