Školaská exkurzia v Starej Ľubovni
Dňa 27.05.2011 sa žiaci II. stupňa našej školy zúčastnili exkurzie v Starej Ľubovni. V rámci návštevy tohto mesta sme navštívili najkrajšie skvosty Starej Ľubovne a to Ľubovniansky hrad a Skanzen. Na hrad sme sa dostali turistickým chodníkom, ktorý viedol okolo „stredovekého sídla“  a hlavne prekrásnym prostredím. Na hrade sme sa na chvíľu preniesli do stredoveku (oprášili sme si vedomosti z dejepisu) a v skanzene sme si priblížili život našich prarodičov. Prehliadka oboch pamiatok bola naozaj zaujímavá no a ani počasiu nemôžeme nič vyčítať. Zo Starej Ľubovne sme si odniesli tie najkrajšie dojmy.